tagi rośliny doniczkowe
cyprysy, ziemia ogrodowa, figa
zobacz więcej
Witaj w wyszukiwarce ofert z Twojej okolicy. Wybierz KWADRAT widoczny u góry mapy, zaznacz lokalizację i zaakceptuj wybór poprzez OK. Poręczna ŁAPKA pozwala na przesuwanie obszaru, a suwak z lewej strony przybliża lub oddala mapę. Powrót do tradycyjnej wyszukiwarki możliwy jest poprzez UKRYJ OBSZAR NA MAPIE.

Rośliny doniczkowe, ogrodowe, akwariowe - ogłoszenia znajdzto.pl (1)

Na mapie prezentujemy oferty z poniższej listy ogłoszeń z poprawnie podaną lokalizacją (miasto i ulica). Przejście na kolejną listę ogłoszeń powoduje odświeżenie danych na mapie
Foto Tytuł ogłoszenia Miejscowość Cena Dodano
Florysta z certyfikatem aranżacji ślubnych

Florysta z certyfikatem aranżacji ślubnych

Poznań-Stare Miastowielkopolskie - 2020-01-11
znajdzto.plHobby / Rośliny doniczkowe
Miejscowości Województwa
Zobacz ogłoszenia z działu ROŚLINY DONICZKOWE z województw: Zobacz ogłoszenia z działu ROŚLINY DONICZKOWE z miast:

Rośliny doniczkowe

 

Dla wielu osób rośliny ozdobne to nie tylko element dekoracyjny, ale także rodzaj hobby i odskocznię od codziennych spraw.

 

Rośliny doniczkowe stanowią świetny sposób na ożywienie wnętrza przez okrągły rok. Okres wiosny i lata to prawdziwy raj dla amatorów uprawy roślin doniczkowych, dla których pielęgnacja i podziwianie rozkwitających okazów jest uciechą dla oka i uznaniem za wkład włożony w zapewnienie roślinom optymalnych warunków do rozwoju. Najtrudniejszym czasem dla roślin uprawianych w domach i mieszkaniach jest z pewnością sezon jesienny i zimowy. Wtedy bowiem najczęściej rośliny zapadają na choroby, tracą liście, więdną i przestają rosnąć. Jest to oczywiście spowodowane krótszymi dniami, małym dostępem do światła, a powietrze staje się suche od kaloryferów. Często takie rośliny są wyrzucane, a ich właściciel nie rezygnuje z dalszych starań o przywrócenie roślinie lepszej kondycji. Dla wielu jednak osób, dla których pielęgnacja roślin doniczkowych jest przyjemnością, gorsza kondycja rośliny w mieszkaniu stanowi także wyzwanie, aby doprowadzić kwiat do zdrowia. Amatorzy upraw domowych starają się bowiem o posiadanych roślinach doniczkowych dowiedzieć jak najwięcej, aby nie dopuszczać do choroby roślin. Niektórzy, oprócz kolekcjonowania pięknych kwiatów, są miłośnikami także pięknych albumów i atlasów poświęconych hodowli ozdobnych kwiatów doniczkowych. Nowości wydawnicze z zakresu uprawy roślin domowych będą zawsze świetnym prezentem dla osób interesujących się tą dziedziną wiedzy.

Proszę czekać - ładowanie treści...